THE CHOSEN

The Chosen – światowy hit, o którym miliony ludzi nie przestają mówić. Pierwszy wielosezonowy serial o życiu Jezusa oparty na prawdziwych historiach. Pokazuje Ewangelię oczami osób, które znały Go osobiście.

Charyzmatyczny rybak walczący z długiem, piękna kobieta zmagająca się z demonami i utalentowany księgowy wykluczony ze społeczeństwa. Oni jako pierwsi spotykają Jezusa, który dokonując cudów, rozpoczyna swoją misję, aby zmienić świat. Jeszcze nie wiedzą, że to początek globalnej rewolucji, która rozpocznie nową erę w historii.

The Chosen to opowieść o najbardziej wpływowej osobie świata. Skupia się na relacjach Chrystusa z ludźmi z różnych warstw społecznych. Twórcy pokazują znane opowieści, ale w całkowicie nowej perspektywie. Pierwszy sezon, opowiada historie powołań pierwszych naśladowców. Przedstawia kulturowy kontekst postaci, ukazując jednocześnie poświęcenie na jakie muszą się zdobyć, by podążać za Jezusem.

The Chosen jest największym projektem medialnym wszech czasów finansowanym przez społeczność. Do tej pory przetłumaczony na 62 języków, z 442 000 000 wyświetleń, konsekwentnie utrzymuje się w rankingu 50 najlepszych aplikacji w kategorii „rozrywka” iOS i Android.

 

OGLĄDAJ W TELEWIZJI POLSKIEJ

Od 27 grudnia do 5 stycznia o godzinie 8:35 w Telewizji Polskiej, na kanale pierwszym, transmitowane będą odcinki pierwszego sezonu The Chosen.

Chcesz wartościowo i przyjemnie spędzić czas przerwy świątecznej? Może to być świetna okazja do spędzenia wspólnie wolnych poranków z całą rodziną! Poniżej znajdziesz daty i godziny wyświetlania poszczególnych odcinków. Serdecznie zapraszamy!

Oto godziny emisji w TVP1:

27.12, g. 8:35 – odc. 1 “Wezwałem cię po imieniu”

28.12, g. 8:35 – odc. 2 “Szabat”

29.12, g. 8:35 – odc. 3 “Jezus kocha dzieci”

30.12, g. 8:35 – odc. 4 “Zbuduję na skale”

2.01, g. 8:35 – odc. 5 “Prezent ślubny”

3.01, g. 8:35- odc. 6 “Nieopisane współczucie”

4.01, g. 8:35 – odc. 7 “Zaproszenia”

5.01, g. 8:35 – odc. 8 “Ja Nim jestem”

Polska strona serialu: https://thechosen.pl