XXVIII Niedziela Zwykła: 13 października 2019

XXVIII Niedziela Zwykła: 13 października 2019

 1. W zakrystii możemy zadeklarować chęć włączenia się w modlitwę różańcową w intencji dzieci i młodzieży, tak bardzo potrzebną w naszych czasach. Dziękuję za utworzenie pierwszej róży. Aby powstała II pełna róża potrzeba jeszcze 15 osób. Dziś po Mszy św. o 10:00 nastąpi spotkanie z reprezentantem inicjatywy modlitwy rodziców w intencji dzieci i zawierzenie.
 2. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania w czwartek i piątek o godzinie 19:00, po nabożeństwie październikowym.
 3. Dziś obchodzimy XIX Dzień Papieski pod hasłem Wstańcie, chodźmy. Są zbierane dodatkowe ofiary stanowiące wsparcie dla uzdolnionej młodzieży.
 4. Są do nabycia znicze Caritas w cenie 3 zł.
 5. Zachęcam do nabywania książki na temat ideologii LGBTQ.
 6. Dziękuję za dodatkowe ofiary na potrzeby Kościoła.
 7. Dziś 13 października. Wspominamy końcowe objawienia w Fatimie. 13 października 1917 miało miejsce ostatnie objawienie Matki Bożej trójce pasterzy z Fatimy oraz tzw. Cud Słońca, widziany przez ok. 70 tysięcy widzów. Wśród świadków tego cudu Słońca było wielu niedowiarków oraz dziennikarzy prasy laickiej, antyklerykalnej i masońskiej. Wielu z nich doznało olśnienia duchowego, nawrócenia. Jeden ze zdumionych dziennikarzy powtarzał swojej relacji: „Widziałem to… Widziałem to…”, a antyklerykalne pismo napisało: „Słońce zadrżało i wykonało kilka nieprawdopodobnych ruchów nie mieszczących się w ramach praw kosmosu”. Emocje ludzi zebranych na wzgórzu w Fatimie tego dnia, kiedy nastąpił Cud Słońca dosłownie sięgnęły zenitu. Przerażenie wdarło się do serc większości z Sądzili, że nadchodzi koniec świata. I nagle strach minął, a ludzi ogarnęło ogromne uczucie ulgi iradości, że odsunięto od nich widmo zagłady. Co więcej, gdy ustał taniec słońca, nastąpiło kolejne nadprzyrodzone zjawisko. Cały szczyt wzgórza, jeszcze przed chwilą tonący w morzu błota i wody, nagle został osuszony. A ludzie mogli to poczuć namacalnie.
  Dowódca pułku żołnierzy przebywających w tym dniu na wzgórzu z rozkazami, aby zapobiec gromadzeniu się tłumu, natychmiast się nawrócił.
XXVII Niedziela Zwykła: 6 października 2019

XXVII Niedziela Zwykła: 6 października 2019

 1. W zakrystii możemy zadeklarować chęć włączenia się w modlitwę różańcową w intencji dzieci i młodzieży, tak bardzo potrzebną w naszych czasach. Dziękuję za utworzenie pierwszej róży. Aby powstała II pełna róża potrzeba jeszcze 15 osób.
 2. Dziś spotkanie dla kandydatów do bierzmowania wraz z ich rodzicami w ramach Mszy św. o 10:00 i bezpośrednio po jej zakończeniu.
 3. Codziennie trwają egzaminy dopuszczające do bierzmowania..
 4. Zachęcam do wspólnej modlitwy różańcowej w październiku.
 5. Zachęcam także do postu o chlebie i wodzie w intencji zbliżających się wyborów.
 6. Dziś spotkanie z Panią katechetką dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Św.
 7. Za tydzień będziemy obchodzili XIX Dzień Papieski pod hasłem Wstańcie, chodźmy. Będą zbierane dodatkowe ofiary stanowiące wsparcie dla uzdolnionej młodzieży.
 8. W najbliższą sobotę odbędzie się XXII Kongres Odnowy w Duchu Świętym w seminarium duchownym w Łowiczu. Porządek spotkania według plakatu wywieszonego przed kościołem. zapraszam wszystkich chętnych. W tym roku m.in. będzie wygłoszona konferencja poświęcona tematowi owocności przeżywania sakramentu pojednania i pokuty.
 9. Są już znicze Caritas i książki na temat ideologii LGBTQ.
XXVI Niedziela Zwykła: 29 września 2019

XXVI Niedziela Zwykła: 29 września 2019

 1. W zakrystii możemy zgłosić chęć włączenia się w modlitwę różańcową w intencji dzieci i młodzieży, tak bardzo potrzebną w naszych czasach. Dziękuję za zgłoszenie się pierwszych siedemnastu osób, ale aby powstała pełna róża potrzeba 20 osób.
 2. Dziś spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Za tydzień spotkanie z kandydatami oraz ich rodzicami w ramach Mszy św. o 10:00 oraz bezpośrednio po jej zakończeniu.
 3. Codziennie trwają egzaminy dopuszczające do bierzmowania.
 4. Dziś wspominamy Św. Archaniołów Gabriela, Michała i Rafała.
 5. Od wtorku rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. Zachęcam do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele w październiku.
 6. Zachęcam także do postu o chlebie i wodzie w intencji zbliżających się wyborów.
 7. W przyszłą niedzielę zapraszam na spotkanie z Panią katechetką dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Św.
XXV Niedziela Zwykła: 22 września 2019

XXV Niedziela Zwykła: 22 września 2019

 1. W zakrystii możemy zgłosić chęć włączenia się w modlitwę różańcową w intencji dzieci i młodzieży, tak bardzo potrzebną w naszych czasach. Dziękuję za zgłoszenie się pierwszych pięciu osób, ale aby powstała pełna róża potrzeba 20 osób.
 2. Zapowiedzi.
 3. Dziś spotkanie dla kandydatów do bierzmowania oraz spotkanie dzieci rozpoczynających przygotowania do I Komunii św. w ramach Mszy św. o 10:00.
 4. Kandydatów do bierzmowania zapraszam na egzamin cząstkowy o codziennie o godzinie 19:00.
 5. List zapowiadający Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny.
XXIV Niedziela Zwykła: 15 września 2019

XXIV Niedziela Zwykła: 15 września 2019

 1. Dziś rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitwy za dzieci i młodzież oraz wychowawców. W środę przypada wspomnienie Św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Po Mszy św. litania do Św. Stanisława. Na Mszę św. serdecznie zapraszam dzieci i młodzież.
 2. W zakrystii możemy zgłosić chęć włączenia się w modlitwę różańcową w intencji dzieci i młodzieży, tak bardzo potrzebną w naszych czasach. Dziękuję za zgłoszenie się pierwszych pięciu osób, ale aby powstała pełna róża potrzeba
 3. Dziękuję za udział w dniu 13 września we wspólnej modlitwie różańcowej i adoracji w intencji Ojczyzny oraz pomyślnych wyborów do parlamentu. Zachęcam do ofiarowania w tej intencji jednego dnia o chlebie i wodzie.
 4. W najbliższy wtorek o godzinie 19:00 Msza św. wotywna do Ducha Świętego, a po Mszy św. modlitwa do Św. Judy Tadeusza w trudnych sprawach.
 5. Zapowiedzi
 6. W przyszłą niedzielę spotkanie dla kandydatów do bierzmowania oraz spotkanie dzieci rozpoczynających przygotowania do I Komunii św. w ramach Mszy św. o 10:00.
 7. Kandydatów do bierzmowania zapraszam w czwartek i piątek na egzamin cząstkowy o godzinie 19:00.
 8. Zaproszenie Biskupa Łowickiego na XV Pielgrzymkę Kół Żywego Różańca do Domaniewic.
XXIII Niedziela Zwykła: 8 września 2019

XXIII Niedziela Zwykła: 8 września 2019

 1. Dziś taca przeznaczona jest na diecezjalne środki społecznego przekazu.
 2. W dzisiejszą niedzielę 8 września po każdej Mszy Św. w naszej Parafii gościć będziemy trzy osoby świeckie z parafii św. Ojca Pio w Mszczonowie. Pragną one opowiedzieć nam na czym polega modlitwa różańcowa rodziców za dzieci oraz jakie są owoce tej modlitwy. Będą oni na ten temat rozdawali ulotki. Będzie można z nimi porozmawiać oraz zgłosić chęć włączenia się w tą modlitwę, tak bardzo potrzebną, dla ochrony naszych dzieci.
 3. W sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msza św. o godzinie 8:00.
 4. Zapowiedzi
 5. Serdecznie zapraszam na III Diecezjalne Spotkanie Młodzieży w dniu 14 września 2019 roku na muszli koncertowej w Łowiczu. Tegoroczne spotkanie odbędzie się pod hasłem „MĘŻCZYZNĄ I NIEWIASTĄ STWORZYŁ ICH…” Wyjazd spod kościoła Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie o godz. 9.00. Usłyszymy m.in. bardzo ciekawe świadectwo Andrzeja Sowy. Więcej informacji na stronie diecezjalnej i plakacie.
 6. Ze względu na przypadające w dniu dzisiejszym Święto Narodzenia Matki Bożej, noszące także nazwę święta Matki Boskiej Siewnej, po Komunii św. nastąpi obrzęd błogosławieństwa nasion i ziarna siewnego.
XXII Niedziela Zwykła: 1 września 2019

XXII Niedziela Zwykła: 1 września 2019

 1. Dziś Dożynki Gminne. Mszy św. o godzinie 12:00 będzie przewodniczył i homilię wygłosi ks. biskup Wojciech Osial. Dalsza część uroczystości według planu zamieszczonego na plakacie.
 2. Dziękuję wójtowi i pracownikom gminy za organizację dożynek oraz zadbanie o wygląd naszej miejscowości, w tym otoczenia kościoła i plebanii. Dziękuję za ofiarowanie kwiatów.
 3. Na rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20 zostanie odprawiona Msza św. w dniu 2 września o godzinie 10:00. Dalsza część uroczystości inaugurujących nowy rok szkolny będzie miała miejsce w szkole przy ulicy Kościuszki, w dawnym budynku gimnazjum, o godzinie 11:00.
 4. W Niedzielę 8 września na każdej Mszy Św. w naszej Parafii gościć będziemy trzy osoby świeckie z parafii św. Ojca Pio w Mszczonowie. Pragną one opowiedzieć nam na czym polega modlitwa różańcowa rodziców za dzieci oraz jakie są owoce tej modlitwy. Po każdej Mszy Św. będą rozdawali ulotki. Będzie można z nimi porozmawiać oraz zgłosić chęć włączenia się w tą modlitwę, tak bardzo potrzebną, dla ochrony naszych dzieci.
 5. W dniu dzisiejszym taca przeznaczona jest na potrzeby parafii.
 6. Serdecznie dziękuję za dodatkowe ofiary na potrzeby Kościoła.
 7. Zapowiedzi.
 8. Proszę o niepozostawianie rowerów przy kościele w czasie dożynek ponieważ teren kościoła będzie zamknięty aż do rana.
XXI Niedziela Zwykła: 25 sierpnia 2019

XXI Niedziela Zwykła: 25 sierpnia 2019

 1. W dniu dzisiejszym do puszki zbierane są ofiary na KUL.
 2. Jutro uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. zostaną odprawione o godzinie 8:00 i 18:00.
 3. W przyszłą niedzielę Dożynki Gminne. Mszy św. o godzinie 12:00 będzie przewodniczył i homilię wygłosi ks. biskup Wojciech Osial. Dalsza część uroczystości według planu zamieszczonego na plakacie.
 4. Na rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20 zostanie odprawiona Msza św. w dniu 2 września o godzinie 10:00. Dalsza część uroczystości inaugurujących nowy rok szkolny będzie miała miejsce w szkole przy ulicy Kościuszki, w dawnym budynku gimnazjum, o godzinie 11:00.
 5. W Niedzielę 8 września na każdej Mszy Św. w naszej Parafii gościć będziemy trzy osoby świeckie z parafii św. Ojca Pio w Mszczonowie. Pragną one opowiedzieć nam na czym polega modlitwa różańcowa rodziców za dzieci oraz jakie są owoce tej modlitwy. Po każdej Mszy Św. będą rozdawali ulotki. Będzie można z nimi porozmawiać oraz zgłosić chęć włączenia się w tą modlitwę. Tak bardzo potrzebną dla ochrony naszych dzieci od zagrożeń współczesnego świata.
 6. Do nabycia są kalendarze ścienne na rok 2020 w cenie 5 zł. oraz pamiątkowe albumy z okazji 20 rocznicy pielgrzymki św. Jana Pawła II do Łowicza w cenie 25 zł.
 7. Serdecznie dziękuję za dodatkowe ofiary na potrzeby Kościoła. W tym tygodniu było to 100 zł. Dziękuje za zwiększoną ofiarność na tacę.
 8. Zapowiedzi.
 9. Dziękuję za świeże kwiaty.
XX Niedziela Zwykła: 18 sierpnia 2019

XX Niedziela Zwykła: 18 sierpnia 2019

 1. Ofiary na tacę są przeznaczone na budowę i remonty kościołów w diecezji. Za tydzień puszka na KUL.
 2. Do nabycia są kalendarze ścienne na rok 2020 w cenie 5 zł. oraz pamiątkowe albumy z okazji 20 rocznicy pielgrzymki św. Jana Pawła II do Łowicza w cenie 25 zł.
 3. Serdecznie dziękuję za dodatkowe ofiary na potrzeby Kościoła. W tym tygodniu było to w sumie 500 zł. Dziękuje za zwiększoną ofiarność na tacę.
 4. Zapowiedzi
 5. Dziękuję za kwiaty i czyste, wyprasowane obrusy założone na uroczystości maryjne, przypadające w sierpniu.
XIX Niedziela Zwykła: 10 sierpnia 2019

XIX Niedziela Zwykła: 10 sierpnia 2019

 1. Do nabycia są kalendarze ścienne na rok 2020 w cenie 5 zł. oraz pamiątkowe albumy z okazji 20 rocznicy pielgrzymki św. Jana Pawła II do Łowicza w cenie 25 zł.
 2. Serdecznie dziękuję za zakwaterowanie pielgrzymów oraz przygotowanie posiłków. Dziękuję za złożenie na ten cel ofiar. Imiennie dziękuję paniom, które w Domu Rekolekcyjnym natrudziły się przy przygotowaniu posiłków dla kapłanów i sióstr zakonnych z pielgrzymki Ełckiej i Osób Niepełnosprawnych: Pani Hannie, Annie, Marcie, Klaudii oraz Helenie. Państwu Gronkiewicz ze Starych Kozłowic dziękuję za ofiarowanie mięsa na schabowe, Państwu Jelińskim za jajka, Państwu Jarosińskim z Nowego Drzewicza za przekazanie ziemniaków. W Domu Rekolekcyjnym zostało zakwaterowanych ponad 60 pielgrzymów.
 3. Niedawno wymieniłem w kościele uszkodzoną instalację alarmową. Koszt robocizny i materiałów wyniósł około 5 tys. złotych. W sierpniu koszt wywozu nieczystości z cmentarza przekroczył sumę 2 tys. zł. Ponieważ wydatki były bardzo duże, dlatego proszę o zbiórkę ofiar w dzisiejszą niedzielę na potrzeby parafii. Trzy osoby złożyły już ofiarę razem 700 zł.
 4. Zapowiedzi
 5. W tym tygodniu we wtorek przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godzinie 8:30; 10:00 i 12:00. W ramach każdej Mszy św. po modlitwie po Komunii św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.

 

XVIII Niedziela Zwykła: 4 sierpnia 2019

XVIII Niedziela Zwykła: 4 sierpnia 2019

 1. Są do nabycia kalendarze ścienne na rok 2020 w cenie 5 zł. oraz pamiątkowe albumy z okazji 20 rocznicy pielgrzymki św. Jana Pawła II do Łowicza w cenie 25 zł.
 2. Przypomnienia dotyczące pielgrzymów przechodzących przez teren parafii:
  • Pielgrzymka Ełcka podążająca na Jasną Górę przybywa do Wiskitek 5 sierpnia ok. godziny 16.00.
  • Piesza Pielgrzymka Niepełnosprawnych na Jasną Górę. Niepełnosprawni do Wiskitek przybywają 6 sierpnia na godzinę 14.00.
  • Tego samego dnia przybywają do Starowiskitek ok. godz. 17.00 pielgrzymi
   z Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej.
 3. Proszę o zakwaterowanie pielgrzymów z diecezji ełckiej.
 4. W ubiegłym tygodniu wymieniłem uszkodzoną instalację alarmową w kościele na nową. Koszt robocizny i materiałów wyniósł około 5 tys. złotych.
 5. W sierpniu koszt wywozu nieczystości z cmentarza przekroczył sumę 2 tys. zł.
 6. Ponieważ wydatki były duże dlatego proszę o zbiórkę ofiar na potrzeby parafii w przyszłą niedzielę.
 7. Zapowiedzi
 8. W tym tygodniu we wtorek przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. w Nawym Drzewiczu ok. godziny 11:00 oraz w kościele o godzinie 8:00.
13.10.2019 XXVIII Niedziela Zwykła: Ur. Bł. Honorata Koźmińskiego

13.10.2019 XXVIII Niedziela Zwykła: Ur. Bł. Honorata Koźmińskiego

8:30 Za + Henryka, Stanisławę i Antoniego Kuczkowskich oraz Józefa i Zofię Rosołowskich

10:00 Za + Stanisława Piórkowskiego i zm. z rodziny

12:00 W intencji Parafian

14.10.2019 Poniedziałek: Św. Małgorzaty Marii Alacoque, święto rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego

18:00 Za + Teodozję Osial /KŻR z Wiskitek/

15.10.2019 Wtorek: Św. Teresy od Jezusa

18:00 Za + Jadwigę Kacprzak

16.10.2019 Środa: Ś. Jadwigo Śląskiej

18:00 Za + Eugeniusza Kępka /po pog./

17.10.2019 Czwartek: Św. Ignacego Antiocheńskiego

18:00 Za + Jadwigę Wrzesień /po pog./

18.10.2019 Piątek: Św. Łukasza Ew.

18:00 Za + Gertrudę Nowaszczuk /po pog./

19.10.2019 Sobota: NMP w sobotę

18:00 Za + Alicję Mitrowską w 3 r. śm.

20.10.2019 XXIX Niedziela Zwykła

8:30 Za + Janusza i Piotra Szlagów

10:00 Za + Krzysztofa Ciećwierskiego i jego rodziców, za Wiktorię i Andrzeja Makowskich oraz córkę Elżbietę

12:00 W intencji Parafian oraz dziecka przyjmującego chrzest

29.09.2019 XXVI Niedziela Zwykła

29.09.2019 XXVI Niedziela Zwykła

8:30 Za + Jerzego Szymańczak

10:00 Za + Jadwigę i Feliksa Smolarek ora Piotra i Janinę Wardawy

12:00 W intencji Parafian

30.09.2019 Poniedziałek: Św. Hieronima

18:00 Za + Jadwigę Wilczyńską w 1 r. śm.

1.10.2019 Wtorek: Św. Teresy od Dzieciątka Jezus

18:00 Za + Stanisława Jóźwika

2.10.2019 Środa: Św. Aniołów Stróżów

8:00 Za + Józefa Frączkowskiego

18:00

3.10.2019 Czwartek

18:00 Za + Stefana Iwańskiego /po pogrzebie/

4.10.2019 Piątek: Św. Franciszka z Asyżu

18:00 Za + Jana Kuczkowskiego w 2 r. śm. oraz Zdzisława Gielo w 13 r. śm. i zm. z całej rodziny

5.10.2019 Sobota: Św. Faustyny Kowalskiej

8:00

18:00 W intencji Mieczysława i Aliny Malinowskich oraz Jana i Teresy Wścisłek w 50. ślubu obu par małżeńskich

6.10.2019 XXVII Niedziela Zwykła

8:30 Za + Mariannę, Jadwigę, Marka oraz wszystkich pozostałych zm. z rodziny Pietraszków i Skolimowskich

10:00 Za + Juliannę. Jana, Henryka, Krzysztofa Matusiaków oraz zm. z rodzin Matusiaków, Nowakowskich, Fryniów i Zdunków

12:00 W intencji Parafian

          W intencji Jowity

22.09.2019 XXV Niedziela Zwykła

22.09.2019 XXV Niedziela Zwykła

8:30 Za + Wandę Jodłowską i Jadwigę Paluch

10:00 Za + Jerzego Szwed w r. śm. oraz Aleksandra Szwed, Martę i Zygmunta Łasica

12:00 W intencji Parafian

23.09.2019 Poniedziałek: Św. Pio

18:00 Za + Karola Konarskiego /KGW z Nowego Drzewicza/

24.09.2019 Wtorek

18:00 Za + Romana, Natalię, Franciszka Grochowskich

25.09.2019 Środa: Bł. Władysława z Gielniowa

8:00 Za + Stanisława Szymeckiego /po pogrzebie/

26.09.2019 Czwartek: Św. Kosmy i Damiana

18:00 Za + Stanisława Karlińskiego

27.09.2019 Piątek: Św. Wincentego a Paulo

18:00 W intencji Czesława i Stanisławy Niemiec w r. śl.

28.09.2019 Sobota: Św. Wacława

16:30 Ślub Joanny Odolczyk i Roberta Kuskowskiego

18:00 Za + z rodziny P. Szlaga

29.09.2019 XXVI Niedziela Zwykła

8:30 Za + Jerzego Szymańczak

10:00 Za + Jadwigę i Feliksa Smolarek ora Piotra i Janinę Wardawy

12:00 W intencji Parafian

15.09.2019 XXIV Niedziela Zwykła

15.09.2019 XXIV Niedziela Zwykła

8:30 Za + Mariannę i Stefana Majewskich

10:00 Za + Zofię i Józefa Bartosek

12:00 W intencji Parafian

           KŻR w Starych Kozłowicach w intencji bł. dla członkiń i ich rodzin oraz za zmarłe osoby z tego KŻR

16.09.2019 Poniedziałek: Św. Korneliusza i Cypriana

18:00 Za + Krystynę Bodych

17.09.2019 Wtorek: Św. Feliksa Szczęsnego

8:00

19:00 W intencji Anny i Piotra z okazji ur. Anny z prośbą o zdrowie i o Boże błogosławieństwo dla Marysi i Frania

18.09.2019 Środa: Św. Stanisława Kostki

8:00

18:00 Za + Stanisławę i Henryka Chojnowskich

19.09.2019 Czwartek: Św. Januarego

18:00 Za + Justynę, Henryka Czarneckich, Szczepana i Teresę Czarneckich

20.09.2019 Piątek: Św. Andrzeja KimTaegon i współtowarzyszy

18:00 Za + Teresę Śmigiera i jej męża Adama

21.09.2019 Sobota: Św. Mateusza

14:30 W intencji KGW z Wiskitek z okazji 60.lecia

18:00 Za + Karolinę i Wacława Skonecznych

22.09.2019 XXV Niedziela Zwykła

8:30 Za + Wandę Jodłowską i Jadwigę Paluch

10:00 Za + Jerzego Szwed w r. śm. oraz Aleksandra Szwed, Martę i Zygmunta Łasica

12:00 W intencji Parafian

8.09.2019 XXIII Niedziela Zwykła

8.09.2019 XXIII Niedziela Zwykła

8:30 Za + Bronisławę i Stanisława Chruślińskich i zm. z rodziny Trzebińskich

10:00 Za + Mariannę i Władysława Jarosów oraz Bronisławę i Władysława Kacprzaków

12:00 O Boże bł. dla Elżbiety i Tadeusza Sieczka z okazji 50 r. śl.

          W intencji Parafian

9.09.2019 Poniedziałek: Św. Piotra Klawera

18:00 Za + Jana i Mariannę Bochenek

10.09.2019 Wtorek

18:00 Za + Janinę Szadkowską w r. śm.

11.09.2019 Środa

8:00

12.09.2019 Czwartek: Najświętszego Imienia Maryi

18:00 Za + Teresą Jodłowską w 4 r. śm. oraz Stanisława Jodłowskiego i zm. z rodziny Skrzypowskich

13.09.2019 Piątek: Św. Jana Chryzostoma

18:00 Za + Tadeusza Dach w 20 r. śm. oraz zm. z rodziny Reperowskich i Dachów

14.09.2019 Sobota: Podwyższenia Krzyż św.

8:00 Za + Stefana Tymińskiego

18:00 Za + Genowefę, Karola, Stanisława, Tomasza Adamiaków

15.09.2019 XXIV Niedziela Zwykła

8:30 Za + Mariannę i Stefana Majewskich

10:00 Za + Zofię i Józefa Bartosek

12:00 W intencji Parafian

           KŻR w Starych Kozłowicach w intencji bł. dla członkiń i ich rodzin oraz za zmarłe osoby z tego KŻR

1.09.2019 XXII Niedziela Zwykła

1.09.2019 XXII Niedziela Zwykła

8:30 Za + Jana, Jerzego i Lucynę Kupskich

10:00 W intencji Zofii Matusiak w 80 r. ur.

12:00 W intencji Jadwigi i Andrzeja Kowalczyków w 40 r. śl.

          W intencji Parafian

2.09.2019 Poniedziałek

10:00 Na rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

18:00 Za + Marcina Rokitę w 10 r. śm.  oraz Juliana Rokitę i zm. z rodziny Rokitów

3.09.2019 Wtorek: Św. Grzegorza Wielkiego

18:00 Za + Bronisławę Och i zm. z rodziny Śliwka

4.09.2019 Środa

8:00 Za + Zygmunta i Irenę Fuśniak oraz zm. z rodziny Minkowskich i za Edwarda Grzelaka

5.09.2019 Czwartek: Św. Matki Teresy z Kalkuty

18:00 Za + Eugeniusza Dawidziuk

6.09.2019 1 Piątek Miesiąca

8:00

18:00 Za + Eugeniusza Dawidziuk

31.09.2019 Sobota: Wsp. NMP w Sobotę

16:30 Ślub Marty Ceremuga i Dennisa Van Baalen

18:00 Za + Jacka Adamiaka oraz zm. z rodziny Adamiaków i Mossakowskich

8.09.2019 XXIII Niedziela Zwykła

8:30 Za + Bronisławę i Stanisława Chruślińskich i zm. z rodziny Trzebińskich

10:00 Za + Mariannę i Władysława Jarosów oraz Bronisławę i Władysława Kacprzaków

12:00 O Boże bł. dla Elżniety i Tadeusza Sieczka z okazji 50 r. śl.

          W intencji Parafian

25.08.2019 XXI Niedziela Zwykła

18:00 Za + Leokadię w 30 r. śm. i w 22 r. śm. Romana Muchów

25.08.2019 XXI Niedziela Zwykła

8:30 Za + Lucjana, Emilię i Józefa Sola

10:00 Za + Jana Matusiak w r. śm.

12:00 W intencji Parafian

26.08.2019 Poniedziałek: Ur. NMP Częstochowskiej

8:00 Za + Zdzisława, Mariusza i Halinę Owczarek oraz zm. z rodzin Tomaszewskich, Owczarek i Matusiak

18:00……

27.08.2019 Wtorek: Św. Moniki

8:00

28.08.2019 Środa: Św. Augustyna

8:00

29.08.2019 Czwartek: Męczeństwo Św. Jana Chrzciciela

8:00

30.08.2019 Piątek

8:00

31.08.2019 Sobota

18:00 Za + Stefanię i Henryka Koźlickich, Stefanię i Tadeusza Wichowskich oraz Kazimierza Stodulnego

1.09.2019 XXII Niedziela Zwykła

8:30 Za + Jana, Jerzego i Lucynę Kupskich

10:00 W intencji Zofii Matusiak w 80 r. ur.

12:00 W intencji Jadwigi i Andrzeja Kowalczyków w 40 r. śl.

          W intencji Parafian

18.08.2019 XX Niedziela Zwykła

W intencji Parafian

18.08.2019 XX Niedziela Zwykła

8:30 Za + Edwarda i Elżbietę Grzybczyk oraz Kazimierę Młynarczyk i Jana Kozak

10:00 Za + Leona i Mariannę Świniarków

12:00 Za + Grzegorza, Mariannę i Eugeniusza Tondera

19.08.2019 Poniedziałek

8:00 Za + Narcyza, Kazimierę, Barbarę i Zygmunta Milewskich

20.08.2019 Wtorek: Św. Bernarda

8:00

21.08.2019 Środa: Św. Piusa X

8:00

22.08.2019 Czwartek: NMP Królowej

8:00

23.08.2019 Piątek

18:00 Za + Włodzimierza Kwiatkowskiego /po pogrzebie/

23.08.2019 Sobota: Św. Bartłomieja

18:00 Za + w 30 r. śm. Leokadii i w 22 r. śm. Romana Muchów

24.08.2019 XXI Niedziela Zwykła

8:30 Za + Lucjana, Emilię i Józefa Sola

10:00 Za + Jana Matusiak w r. śm.

12:00 W intencji Parafian

4.08.2019 XVIII Niedziela Zwykła

4.08.2019 XVIII Niedziela Zwykła

8:30 Za + Stanisława Majewskiego w 2 r. śm.

10:00 Za + Halinę Nowakowską

12:00 W intencji Parafian

5.08.2019 Poniedziałek

9:00 Pogrzeb

6.08.2019 Wtorek: Przemienienie Pańskie

8:00 Za + Magdalenę Szmigiel

11:00……….

7.08.2019 Środa

8:00 Za + Leona Radwańskiego, Michała i Antoniego Radwańskich, Janinę i Ignacego Radwańskich

8.08.2019 Czwartek: Św. Dominika

8:00 Za + Bogdana Skibińskiego

9.08.2019 Piątek: Św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)

18:00 W 10 r. śl. Emilii i Piotra

10.08.2019 Sobota: Św. Wawrzyńca

8:00

18: 00 Za + Stefanię Filipkowską i Magdalenę Szmigiel

11.08.2019 XIX Niedziela Zwykła

8:30 Za + Emilię i Jana Kacprzak

10:00 Za + Mirosława Kober w 3 r. śm.

12:00 Za + zm. z rodziny Karlińskich

          W intencji Parafian